Rijeka poražena od praške Sparte, Tadić zna na čemu treba raditi

Branimir Korać • srijeda, 06.07.2022.

Rijeka je upisala prvi poraz na pripremama za novu sezonu. Protivnik je bila Sparta iz Praga koja je slavila s 2:0, zasluženo, bila je bolji protivnik...

Rijeka je u dosad najjačem ispitu na ovim pripremama poražena od praške Sparte s 2:0. Bolji nastup Čeha koji su na kraju zasluženo slavili.

Dragan Tadić nije mogao računati na sve igrače, nije tu bilo tek pristiglih Halilovića i Mitrovića kao niti ozlijeđenog Galešića s kojima bi Riječani ipak trebali biti kvalitetniji protivnik.

Sparta se potvrdila kao vrlo jak i dobar protivnik, pojačana u odnosu na prošlu sezonu ovdje je slavila golovima u drugom pooluvremenu, a i u prvom dijelu imala je prilika.

Pogotke za Spartu postigli su Danek i Juliš u prvih 15 minuta drugog poluvremena. Riječani su bolji dojam ostavili u prvom poluvremenu koje je završeno bez pogodaka, a u ovom susretu Dragan Tadić i njegov stožer mogli su vidjeti na čemu još treba raditi do početka sezone.

Rijeka: Labrović, Ampem, Krešić, Pavlović, Vukčević, Selahi, Hodža, Vrančić, Jurišić, Obregon, Vučkić. Drugo poluvrijeme: Zlomislić, Braut, Lepinjica, Smolčić, Alvarez, Stanić, Bušnja, Liber, Karrica, Frigan, Bristrić.