Hajduk u prvom pripremnom susretu slavio protiv slovenskog kluba partnera

Branimir Korać • subota, 07.01.2023.

Hajduk je odigrao svoju prvu utakmicu na pripremama u Istri, protivnik je bio Radomlje, a Splićani su slavili s 3:1...

S novim trenerom Ivanom Lekom na klupi Hajduk je odigrao prvu prijateljsku utakmicu u 2023. godini uoči nastavka sezone.

Splićani su očekivano svladali Radomlje, bilo je 3:1, a uz malo više koncentracije, razlika je mogla biti i veća.

Već u prvih deset minuta Splićani su došli do dva gola prednosti. Prvo je Mlakar asistirao Livaji koji rutinski zabija, a onda je Livaja prešao u ulogu asistenta, a strijelac je bio Filip Krovinović.

Do kraja prvog dijela Hajduk je imao još nekoliko pokušaja, ali uglavnom je vratar Velić bio siguran.

U nastavku susreta Radomlje je smanjilo zaostatak. Sve su odradili hajdukovci, Šošić je ubacio, a Filip Čuić glavom zabio za smanjenje.

U završnici dvoboja Hajduk je došao i do trećeg gola, u 81. minuti Antunović je povisio na 3:1.

Hajduk je igrao u sastavu: Sentić, Mikanović, Awaziem, Borevković, Melnjak, Grgić, Kalik, Krovinović, Sahiti, Mlakar, Livaja. (Drugi dio: Lučić, Prpić, Vušković, Simić, Fossati, Capan, Lovrencsics, Hrgović, Brajković, Vrcić, Kalinić).