Istra 1961 napunila do vrha mrežu gruzijskog drugoligaša

Branimir Korać • četvrtak, 12.01.2023.

Nogometaši Istre 1961 u prijateljskom susretu protiv gruzijskog drugoligaša Khobija upisali su visoku pobjedu 7:1...

Istra 1961 igrat će u finalu Arena kupa protiv Lokomotive, a u zadnjem susretu u skupini slavila je s visokih 7:1 protiv gruzijskog Khobija.

Pulska momčad već u prvom poluvremenu došla je do visoke prednosti koju je u nastavku susreta dodatno povećala.

Već u prvih deset minuta domaćin je poveo 2:0 golovima Princea Mumbe i Ante Erceg, Gruzijci su uspjeli smanjiti, ali Erceg i Nermin Mujkić odvode Istru na 4:1 uoči odmora.

U drugom dijelu Istra je došla do još tri pogotka, strijelci su bili Lorenzo Travaglia jednom te Darwin Matheus dva puta.