Gojo u dva seta do prolaza, kraj za Serdarušića već u prvom kolu

Mihaela Bradovski • utorak, 24.01.2023.

Nino Serdarušić nije izborio drugo kolo Challengera u Ottignies-Louvain-La Neuveu, ali zato je uspješan bio Borna Gojo koji je preskočio prvu prepreku...

Borna Gojo postavljen je za sedmog nositelja Challengera u Ottignies-Louvain-La Neuveu, a start je bio jako dobar.

Prvi protivnik bio je 130. igrač svijeta Belgijac Zizou Bergs, a Gojo ga je svladao u dva seta.

Prvi set bio je jednostavan i hrvatski tenisač dobio ga je s glatkih 6:1 za manje od sat vremena igre, ali zato je u drugom setu bilo borbe, tu je Bergs odveo set u tie-break gdje je Gojo ipak bio bolji s 8:6.

U drugom kolu igrat će protiv boljeg iz meča između Collignona i Mickaela Ymera.

Uspješan nije bio Nino Serdarušić koji je igrao protiv Yannicka Hanfmanna i upisao poraz 6:4, 7:5.