Domagoj Vida odigrao svih 90 minuta u pobjedi AEK-a

HINA, Petar Jenjić • nedjelja, 29.01.2023.

Domagoj Vida odigrao je cijelu utakmicu za AEK koji je bez problema slavio protiv Arisa s 3:0...

U susretu 20. kola grčkog nogometnog prvenstva AEK je pobijedio Aris sa 3:0 i preuzeo vodstvo na ljestvici.

Golove za atenski klub zabili su Nordin Amrabat u 18. minuti iz penala, Mijat Gaćinović u 76. i Orbelin Pineda u 89. minuti.

Odličnu predstavu pružio je i dvostruki asistent Sergio Araujo. Gosti su posljednjih pola sata igrali bez isključenog Oghenekara Otebe.

Hrvatski reprezentativac Domagoj Vida odigrao je cijeli susret za AEK kojem je to bila sedma uzastopna pobjeda u svim natjecanjima, a četvrta u prvenstvu.

Ovom pobjedom momčad koju vodi Argentinac Matias Almeyda preuzela je vrh ljestvice grčkog prvenstva s 47 bodova. Drugi je s dva boda manje Panathinaikos kojeg u ponedjeljak očekuje gostovanje kod Asterasa.