NBA G-liga: Vrlo dobra utakmica Šamanića u pobjedi Celticsa

Petar Jenjić • nedjelja, 05.02.2023.

Luka Šamanić odigrao je vrlo dobru utakmicu u pobjedi svojih Maine Celticsa kod kuće protiv College Park Skyhawksa...

Nakon dobrog ulaska u sezonu Maine Celticsi zaredali su s porazim, a niz od četiri izgubljene utakmice prekinuli su noćas.

Na domaćem parketu igrali su protiv College Park Sky Hawksa koje su na kraju porazili rezultatom 132:108. Tako su stigli na omjer 9-7, dok im je protivnik pao na 7-8.

Utakmica je praktički bila riješena već do kraja prvog poluvremena koje je domaća momčad dobila sa 16 razlike (74:58). U nastavku susreta nikakvih problema Celticsi nisu imali.

Najbolji je u pobjedničkim redovima bio Marial Shayok s 24 poena i pet asistencija. Iako nas je navikao i na još bolje utakmice, Luka Šamanić noćas je odigrao vrlo dobro i susret zaključio sa 16 koševa (7/13 iz igre, trica 2/7), osam skokova i dvije asistencije za 23 minute na parketu.

Po 18 poena kod Skyhawksa ubacili su Tyson Etienne i Langston Galloway.