Prvijenac Mancea u pobjedi Debrecena, zabio i bivši igrač Istre 1961

Petar Jenjić • srijeda, 08.02.2023.

Nogometaši Debrecena izborili su četvrtfinale mađarskog kupa nakon što su poslije 120 minuta igre izbacili Győr...

Prava drama odigrala se u Győru gdje je do gostujuće pobjede i prolaska u četvrtfinale Kupa prošao Debrecen. Na koncu je slavio rezultatom 2:1.

Svoj prvijenac u trećem nastupu za klub zabio je Antonio Mance koji je poentirao za vodstvo gostiju krajem prvog poluvremena.

Iako je Győr u 89. minuti ostao s igračem manje nakon isključenja Benjamina Babatija, ipak je uspio izboriti produžetak pogotkom Marka Csingera.

U dodatnih 30 minuta Debrecenu je pobjedu donio bivši igrač Istre 1961 Stefan Lončar koji je u igru ušao u 85. minuti, istoj onoj u kojoj je izašao Mance. Crnogorcu je također bio prvi gol za klub.