Prva HMNL, 13. kolo, 12.02.2023, 16:00 h
Futsal Dinamo 3:0 Novo Vrijeme

Futsal Dinamo upisao vrlo uvjerljivu pobjedu protiv Makarana

Branimir Korać • nedjelja, 12.02.2023.

Novo Vrijeme izgubilo je prednost na vrhu ljestvice nakon što je gostovalo kod Futsal Dinama i upisalo poraz 3:0...

U 13. kolu SuperSport 1. HMNL Futsal Dinamo je ugostio Novo Vrijeme i u zanimljivom dvoboju stigao je do pobjede 3:0.

S ova tri boda Futsal Dinamo je napredovao do šestog mjesta i ima pet bodova manje od vodećeg trija. Situacija na ljestvici se poprilično zakomplicira što je samo dokaz koliko je ovo natjecanje izjednačeno.

Dinamo je već u prvih deset minuta stigao do dva pogotka prednosti protiv Makarana. Prvo je u petoj minuti Neven Zonjić pogodio za vodstvo da bi u osmoj Kristijan Postružin povisio na 2:0.

U drugom dijelu, već u 22. minuti, Kristian Čekol postavio je konačnih 3:0.