Slaven Belupo i Hrvatski dragovoljac remizirali u prijateljskom dvoboju u Koprivnici

Mihaela Bradovski • srijeda, 15.02.2023.

Zoran Zekić još jednom je tijekom tjedna pružio priliku onim igračima koji su skupili manju minutažu, a ovoga puta sparing partner im je bio Hrvatski dragovoljac...

Slaven Belupo je u Koprivnici ugostio Hrvatski dragovoljac s kojim je odigrao prijateljsku utakmicu i upisao 2:2 remi.

Dragovoljcima je ovo bila generalna proba za nastavak sezone u kojem kreću u gostima kod lidera Rudeša, a stigao je nakon što su dan ranije prekinuli jednotjedni štrajk koji je uslijedio zbog neisplaćenih primanja i nagomilanih dugovanja.

Farmaceuti su koristili uglavnom one igrače koji nisu igrali u Osijeku ili su igrali vrlo malo. Na poluvremenu je na semaforu stajalo 2:0 za Slaven, a zasluge za to imao je dvostruki strijelac Nikola Turanjanin.

U drugom dijelu gosti su se vratili u utakmicu i uspjeli poravnati preko Amoathenga i Jukića.

Slaven Belupo: Marković, Turanjanin, Martinaga, Bašić, Žuljević, Mihalić, Hlevnjak, Christopoulos, Bosec, Boras, Krstanović, a u nastavku su igrali: Sušak, Jagušić, Trshani, Krušelj, Mioč, Mrdaković, Riđan, Herceg, Mendelski.

Hrvatski dragovoljac: Marić, Islamović, Išlić, Šutalo, Vinogradac, Žutić, Markovina, Čavar, Marić, Perić, Zdunić. Drugo poluvrijeme: Debijađi, Pistelli, Veljača, Jukić, Čabrajić, Kobetić, Janković, Seth, Pobi, Bilić.