Visoka pobjeda Ivušićevog Pafosa, zabio i bivši mladi hrvatski reprezentativac

Petar Jenjić • srijeda, 15.02.2023.

Nogometaši Pafosa visoko su slavili u prvoj četvrtfinalnoj utakmici ciparskog Kupa na gostovanju kod Doxe...

Na Cipru se igraju četvrtfinalne Kup utakmice, a veliku prednost uoči uzvrata osigurao je Pafos koji je slavio na gostovanju protiv Doxe s 4:1.

Goste je u vodstvo doveo Jefte u 4. minuti, a četiri minute kasnije izjednačio je Khaled Adenon. Do kraja poluvremena Pafos se vratio u vodstvo preko Denija Hočka.

U nastavku susreta gosti su podebljali vodstvo. Prvo je u 50. zabio Moustapha Name, da bi pobjedu potvrdio Besart Abdurahimi u 62. minuti. Nekadašnji igrač Zagreba, Rudeša i mladih hrvatskih selekcija tako je stigao do trećeg gola od dolaska u klub u 14. nastupu.

Cijelu utakmicu za pobjedničku momčad branio je Ivica Ivušić, a izdvojit ćemo i to da u igru nije ulazio nekadašnji igrač Hajduka Jairo.