Ljubičić duboko u sudačkoj nadoknadi zabio za pobjedu LASK-a!

HINA, Petar Jenjić • petak, 24.02.2023.

Marin Ljubičić bio je jedini strijelac LASK-a u domaćoj pobjedi njegove momčadi protiv Austrije Lustenau...

Mladi hrvatski nogometaš Marin Ljubičić bio je strijelac jedinog gola u 1:0 domaćoj pobjedi LASK-a protiv Austrije iz Lustenaua u prvoj utakmici 19. kola austrijskog prvenstva.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+)

Ljubičić je u igru ušao u 69. minuti, a iskoristio je kazneni udarac u četvrtoj minuti sudačke nadoknade. Bio je to njegov deseti ovosezonski prvenstveni pogodak.

Tim se golom nalazi na diobi trećeg mjesta ljestvice strijelaca sa suigračem Keitom Nakamurom i Taijem Baribom. Ispred su samo Markus Pink (Austria Klagenfurt) s 12 i Guido Burgstaller (Rapid) sa 11 golova.

Treći LASK sada ima 34 boda, 11 manje od vodećeg Salzburga, a pet manje od drugog Sturma. Austria Lustenau je osma sa 21 bodom.