Ostali sportovi

Tomislav Pucar poražen u dramatičnom meču u Goi

Petar Jenjić • srijeda, 01.03.2023.

Hrvatski stolnotenisač Tomislav Pucar upisao je poraz u pet setova protiv Korejca Jaehyun Ana, na startu turnira u Goi...

U posljednje vrijeme baš i ne ide Tomislavu Pucaru koji je danas izgubio u prvom meču na WTT Contenderu koji se igra u indijskoj Goi.

Igraj na stolnoteniske mečeve na SuperSport.hr (18+)

Bolji je od hrvatskog stolnotenisača bio Jaehyun An koji je slavio s 3:2 u setovima. Korejac je trenutno 59. igrač svijeta.

Kroz prvi set Korejac nije imao prevelikih problema i slavio je s 11:6. U drugom se odvila velika drama i Pucar je poravnao na 1:1 sa 14:12.

Istim rezultatom kao i u prvom, Korejac je slavio u trećem. Hrvatski predstavnik izjednačio je u setovima sa 11:8, da bi u dramatičnom petom setu izgubio s 12:10.

Pucaru je ovo četvrti uzastopni poraz, a u 2023. godini ima samo jednu upisanu pobjedu.