Juniori Hajduka svladali Goricu, Liga prvaka prebačena na glavni stadion u Dortmundu!

Petar Jenjić • petak, 10.03.2023.

Kako stvari stoje čini se da će Hajduk u četvrtfinalu Lige prvaka ipak protiv Borussije igrati u Dortmundu, a ne u Oberhausenu, kako se prvotno bilo dogovoreno...

Juniori Hajduka odigrali su posljednju prvenstvenu utakmicu prije četvrtfinala Lige prvaka protiv Borussije Dortmund. Na pomoćnom terenu Poljuda gostovala je Gorica.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

U susretu 20. kola 1. HNL juniora slavili su sa 3:1. Jere Vrcić doveo je Hajduk u vodstvo u 50. minuti, da bi sedam minuta kasnije izjednačio Ino Vuko.

U 70. minuti u igru je ušao Nino Duić, a zatim u 79. i 80. poentirao za pobjedu momčadi koju vodi Marijan Budimir. Bijeli tako nastavljaju borbu s Dinamom za prvo mjesto.

Dodajmo i to da se utakmica protiv Borussije Dortmund neće igrati u Oberhausenu kako je bilo najavljeno. Naime, gradonačelnik je zabranio odigravanje uz obrazloženje da je travnjak u lošem stanju. Kada se na to nadoveže i moguće nevrijeme, to bi ga još dodatno potopilo.

Tako javlja Dalmatinski portal, a dvoboj, koji je na rasporedu u srijedu, vraća se u Dortmund.