Prvijenac Tina Jedvaja u bivšem Dalićevom klubu, Morris donio bod Muri

Branimir Korać • petak, 10.03.2023.

Hrvatski braniči ovog poslijepodneva upisivali su se među strijelce pa su tako važne pogotke postigli Kobi Morris i Tin Jedvaj...

Tin Jedvaj upisao je svoj prvijenac u dresu Al-Aina, zabio je vodeći pogodak u gostujućoj 3:0 pobjedi kod Al-Wahde.

Igraj na utakmice UAE lige na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Jedvaj je ove zime napustio moskovski Lokomotiv i preselio u Ujedinjene Arapske Emirate i to u klub u kojem je velike uspjehe ostvario Zlatko Dalić.

Hrvatski stoper zabio je vodeći pogodak u 25. minuti da bi u drugom poluvremenu Kodjo Laba i Caio Canedo postavili konačnih 3:0.

Jedvaj je odradio cijelu utakmicu, a Al-Ain je ovom pobjedom preuzeo vodeću poziciju na ljestvici.

U Sloveniji se ovog vikenda igra 26. kolo, a otvorili su ga Gorica i Mura. Susret je okončan 1:1 čime je Gorica pobjegla s posljednjeg mjesta, a Mura se približila na tri boda europskim pozicijama.

Poveli su Goričani u 53. minuti pogotkom Luke Stankovskog da bi Derek Kobi Morris izjednačio na 1:1.

Kod Gorice cijelu utakmicu odigrali su Filip Brekalo i Denis Cerovec, a Matej Jukić ušao je u 58. minuti.

U Murinim redovima Morris je odigrao cijelu utakmicu, a Martin Šroler prvog poluvrijeme te ga je na odmoru zamijenio Mihael Klepač. Ivan Šarić ušao je u 61. minuti.