SuperSport Druga NL, 20. kolo, 24.03.2023, 15:30 h
Grobničan 3:1 Međimurje
Međimurje

Grobničan ekspresno napunio mrežu Međimurja i mirno stigao do pobjede

Branimir Korać • petak, 24.03.2023.

U prvom susretu 20. kola SuperSport Druge NL Grobničan je ugostio posljednjeplasirano Međimurje i upisao je pobjedu 3:1. Sve je bilo riješeno praktički već nakon deset minuta...

Međimurje još jednom ostaje bez bodove, ovaj put u gostima u Mavrincima kod Grobničana koji je upisao uvjerljivu pobjedu. Slavio je domaćin s 3:1, a kuriozitet je u tome da je Grobničan sva tri gola zabio u prvih deset minuta.

Igraj na SuperSport Drugu NL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Fenjeraš je jako loše ušao u utakmicu i našao se u problemima vrlo brzo i iz njih se nije uspio izvući. Uspjeli su gosti smanjiti zaostatak, u drugom dijelu propustili priliku za dolazak na gol minusa, ali domaćin je na kraju posve zasluženo slavio.

Već u četvrtoj minuti Borna Kovačević doveo je domaćin u vodstvo dobro reagiravši na odbijenu loptu, u šestoj minuti Dražen Pilčić je nakon kornera povisio na 3:0, a raspoloženi Kovačević u desetoj minuti odradio je većinu posla i asistirao Franku Bosančiću za 3:0.

Deset minuta prije odlaska na odmor Karlo Milinović skrivio je kazneni udarac, a Bruno Bujan s 11 metara smanjio je zaostatak.

U drugom dijelu domaćin nije uspio povećati vodstvo, a gosti su u zadnjih deset minuta propustili jednu vrlo dobru priliku te su ostali na dva gola minusa.

Grobničan je stigao do pete ovosezonske pobjede.