PSG povezao dva domaća poraza, nakon Majera na Parku prinčeva bodove uzeo i Lovren

Mihaela Bradovski • nedjelja, 02.04.2023.

Nakon poraza od Rennesa u prošlom kolu, PSG je upisao još jedan poraz, ovaj put kod kuće protiv Lyona. Lyon je slavio s 1:0 i zadržao neizvjesnost u borbi za naslov prvaka...

Drugo kolo zaredom PSG je na svom travnjaku ostao bez pogotka i bez bodova. Nakon poraz 0:2 od Rennesa, sada ga je svladao i Lyon s 0:1.

Igraj na utakmice Ligue 1 na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Još jednom Parižani nisu izgledali posebno dobro, imali su prilika, ali do gola nisu došli, a s druge strane protivnik je iskoristio svoju priliku.

Igor Tudor sada može još više žaliti, njegov Marseille samo je remizirao kod kuće protiv Montpelliera i propustio je priliku smanjiti zaostatak na samo četiri boda.

U prvih deset minuta Parižani su kreirali dvije vrlo dobre prilike koje nisu realizirali Vitinha i Kylian Mbappe, ali najbolju priliku u prvom dijelu imao je PSG. U 39. minuti dosuđen je kazneni udarac koji je izveo Alexandre Lacazette, ali nije bio precizan, pogodio je vratnicu.

U drugom poluvremenu Lyon je poveo golom Bradleyja Barcole odmah na početku i hrabro držao tu prednost do kraja susreta.

Dobar posao u obrani gostiju odradio je Dejan Lovren koji je u završnici prvog poluvremena u svom kaznenom prostoru igrao rukom, domaćin je tražio kazneni udarac, ali suci nisu tako mislili.