Poraz Serdarušića na startu Challengera u Barletti

Petar Jenjić • srijeda, 05.04.2023.

Nino Serdarušić upisao je poraz na startu Challengera u Barletti nakon što je od njega bolji bio Stefano Travaglia...

Nakon osvajanja turnira parova na Challengeru u Zadru, Nino Serdarušić nastupio je u prvom kolu Challengera koji se ovog tjedna igra u talijanskoj Barletti.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Za protivnika je imao domaćeg tenisača, kvalifikanta Stefana Travagliju, trenutno 321. igrača na ATP ljestvici, 28 mjesta lošije rangiranom.

Travaglia je ipak bio bolji te stigao do pobjede sa 7:6, 6:3 nakon jednog sata i 56 minuta igre. Ovo im je bio četvrti međusobni dvoboj i treća pobjeda Talijana.

Prvi set otišao je u tie-break gdje se odvijala prava drama, a uzeo ga je Talijan s 12:10. U drugom mu je jedan oduzeti servis bio dovoljan za kraj.