Prva nogometna liga, 25. kolo, 07.04.2023, 14:00 h, Stadion Borovo naselje, Vukovar

Mihaela Bradovski • petak, 07.04.2023.

U susretu 25. kola SuperSport Prve NL Vukovar je na svom travnjaku upisao pobjedu 2:0 protiv Kustošije. U svakom poluvremenu po gol i potvrda statusa favorita...

Mateo Andačić
46'
27
Vanja Pelko
73'
29
Valentin Jara
73'
24
Franco Capitani Minguez
82'
15
Luka Bušić
88'
Alessio Tonon
58'
7
Ante Vukadinović
58'
18
Mihovil Geljić
76'
26
Marino Kukoč
76'
8
Filip Borovac
84'
Samir Toplak

Kustošija će morati potražiti nekog drugog protivnika za otkidanje važnih bodova. Vukovar joj to nije dopustio, na svom travnjaku rutinski je slavio s 2:0.

Igraj na utakmice SuperSport Prve NL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Gosti su imali dodatno otežan posao nakon vrlo ranog gola Vukovara i na teškom travnjaku nisu pronalazili način kako se vratiti.

Dakle već u 13. minuti fantastičan pogodak Ivana Radoševića koji se odlučio na udarac s 30-ak metara, opalio je snažno, Jerolimov nije bio spreman i lopta je završila u mreži.

Ubrzo je i Mihaljević imao odličnu priliku kada je izbio pred vratara iskosa, gađao suprotni kut, ali Mihaljević nije bio precizan.

Nakon prvog dijela ostalo je 1:0, a nije se dugo čekalo na pogodak u drugom poluvremenu. On je ponovno stigao na strani domaćina.

U 50. minuti Knöll pada u 16 metara, a sudac odmah pokazuje na kazneni udarac iako je situacija bila jako sumnjiva. Siguran izvođač bio je Mustedanagić.

Do kraja susreta ostali je tih 2:0 za Vukovar.