Četiri pogotka sjajnog Koščevića za Dinamov plasman u finale Kupa

Petar Jenjić • srijeda, 19.04.2023.

Na krilima Zlatana Koščevića juniori Dinama svladali su Slaven Belupo i izborili finale Kupa protiv Lokomotive...

Juniori Dinama finalisti su Hrvatskog kupa nakon što su u svom polufinalu bez većih problema bili bolji od vršnjaka iz Slaven Belupa sa 6:0.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

U 22. minuti Modri su poveli iz penala pogotkom Mateja Šakote, a do kraja poluvremena zabili su još jedan gol. Strijelac je u 41. minuti bio Zlatan Koščević.

Isti igrač nastavio je s odličnom igrom i u nastavku te već do 60. minute stigao do hat-tricka. Prvo se najbolje snašao u kaznenom prostoru nakon kornera za 3:0, a zatim efektnim poluvolejem poentirao za 4:0.

Do kraja susreta Dinamo je postigao još dva pogotka. Ponovno se na pravom mjestu našao Koščević, da bi rutinsku pobjedu potvrdio Vilim Gec.

U finalu će igrati protiv Lokomotive koja je bila bolja od Hajduka.