Matija Pecotić u dva seta do finala u Orange Parku!

Petar Jenjić • subota, 06.05.2023.

Hrvatski tenisač Matija Pecotić izborio je finale na ITF turniru koji se ovog tjedna igra u floridskom Orange Parku...

Odličan tjedan za Matiju Pecotića se nastavlja. Hrvatski tenisač upisao je novu pobjedu na 15 tisuća dolara vrijednom turniru u Orange Parku na Floridi ušao u finale.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

U dva je seta, sa 6:3, 6:2, bio bolji od Matiasa Franca Descottea iz Argentine nakon jednog sata i 32 minute provedenih na terenu.

U prvom setu hrvatski tenisač naparavio je jedan break što mu je bilo i više nego dovoljno. Iskoristio je ukupno petu set loptu, a spasio je ukupno tri break prilike protivnika.

Od 1:1 u drugom setu Pecotić je dobio sljedeća četiri gema, a ubrzo odservirao mirno za konačnu pobjedu, iskoristivši treću meč loptu.

Za ulazak u finale igrat će protiv boljeg iz dvoboja Daniela Rodriguesa i Roberta Cida Subervija. Tražit će svoju ukupno 11. titulu na futures turnirima, a prvu od 2020. godine.