Ivana Dojkić igra sve bolje, dobra utakmica u pobjedi Seattle Storma

Petar Jenjić • četvrtak, 15.06.2023.

Seattle Storm upisao je drugu pobjedu sezone u WNBA ligi. Jedna od najboljih u pobjedničkom sastavu bila je i hrvatska košarkašica Ivana Dojkić...

Ivana Dojkić ove sezone nastupa za Seattle Storm u WNBA. Nakon prvih nekoliko utakmica u kojima nije briljirala, ali ni dobila značajniju minutažu, u posljednje dvije stvari polako sjedaju na svoje mjesto.

Igraj na košarkaške utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Nakon što je ubacila 12 poena u porazu od Washington Mysticsa, hrvatska košarkašica odigrala je još bolje u pobjedi protiv Phoenix Mercuryja.

U jednoj od najboljih utakmica sezone, Seattle je slavio rezultatom 83:69. Većim dijelom utakmice bio je u vodstvu i zasluženo je upisao drugu pobjedu sezone, uz koju ima i šest poraza.

Prvo ime momčadi bila je Sami Whitcomb s 18 poena, dok je Dojkić dodala 14 koševa (2/4 za dva, 3/6 za tricu, slobodna bacanja 1/2), četiri skoka, četiri asistencije i dvije ukradene lopte za nešto manje od 28 minuta u igri.

Sophie Cunningham s 21 poenom bila je najbolja kod gošći.