Osijek u pripremnoj utakmici uveličao proslavu 95. obljetnice niželigaša i napunio im mrežu

Krešimir Milić • nedjelja, 25.06.2023.

Prije početka susreta zahvalili su domaćinima na gostoprimstvu darivanjem garniture dresova i loptama. Igralo se dvaput po 35 minuta, a Osijek je pobijedio s 9:0…

Nogometaši Osijeka uveličali su proslavu 95. obljetnice NK Graničar u Lazama, malom mjestu nedaleko Nove Gradiške. Praktički su svi mještani došli na utakmicu, budući da je uz teren bilo više od 400 gledatelja. Prije samoga početka, razmijenjeni su pokloni, a Osijek je zahvalio domaćinima na gostoprimstvu darivanjem garniture dresova i loptama.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Igralo se dvaput po 35 minuta, a Bijelo-plavi su postigli devet golova, dok momčad slavljenika, člana Druge županijske lige, nije uspjela doći u neku situaciju iz koje bi eventualno opasnije zaprijetila.

U prvom poluvremenu Osječani su igrali u sastavu: Malenica, Omerović, Evengelou, Bralić, Cvijanović, Jugović, Nejašmić, Caktaš, Bukvić, Lovrić i Fućak. Prvi je mrežu Lazana zatresao Bralić, već u 5. minuti, a potom su strijelci bili Babić, Caktaš i Bukvić. Bio je to rezultat do odmora, da bi u nastavku palo još pet pogodaka. Postigli su ih: Mierez, Špoljarić i Gržan.

Bilo je još pregršt prilika pred vratima Graničara, no zaustavili su se na devet golova u prijateljskom ogledu na početku priprema. Za Osijek su u nastavku igrali: Barešić (Sajko), Gržan, Mažar, Prekodravac, Mikolčić, Brlek, Fiolić, Hiroš, Špoljarić, Živković i Mierez.

Nakon večere i kraćeg druženja s domaćinima, Osječani su nastavili put prema Svetom Martinu na Muri gdje se pripremaju za nadolazeću sezonu. Foto/autor: NK Osijek