Hajduk bez Livaje remizirao u Sloveniji protiv Spartak Trnave

Mihaela Bradovski • srijeda, 28.06.2023.

Hajduk je u Sloveniji odradio prvi kontrolni dvoboj, protivnik je bio Spartak iz Trnave, a već tradicionalno u ovoj fazi priprema, ima dosta toga za popraviti u igri...

Ivan Leko odradio je prvu pripremnu utakmicu u Sloveniji bez svog najjačeg aduta. Marko Livaja je zbog lakše ozljede propustio ovaj dvoboj, a oni koji su nastupili nisu uspjeli svladati slovačkog prvoligaša Spartak Trnavu.

Igraj na utakmice SuperSport HNL-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Slovaci su već odradili jednu utakmicu protiv članova SuperSport HNL-a, prije nekoliko dana igrali su protiv Rijeke i upisali 1:3 poraz.

U početnim minutama Hajduk je prijetio, ali vrlo brzo se ušlo u laganiji ritam koji je bolje odgovarao Slovacima. Nakon desetak minuta igre i oni su počeli prijetiti, Lučić je imao nekoliko dobrih reakcija, ali u 17. minuti nakon pogreške u sredini terena, Paur se sjurio prema golu i pogodio za vodstvo Spartaka.

Deset minuta kasnije Hajduk poravnava. Benrahou je izveo slobodan udarac, lopta je pogodila gredu i odbila se do Čuića koji iz blizine pogađa za poravnanje.

Do kraja prvog dijela Hajduk je bio aktivniji i opasniji, ali nije došao do pogotka i na odmor se otišlo s poravnatih 1:1.

U nastavku susreta Spartak je bio bezopasan, Hajduk više prijetio, dobre situacije imali su Dolček, Antunović, ali rezultat se nije mijenjao. Ostalo je 1:1 te je Hajduk tako remijem otvorio pripreme u Sloveniji.