Varaždin uspješno odradio prijateljski susret protiv Domžala

Petar Jenjić • petak, 30.06.2023.

Varaždin je danas odigrao drugu prijateljsku utakmicu uoči početka nove sezone. Gostovao je kod Domžala te upisao pobjedu od 3:2...

Nogometaši Varaždina gostovali su u Domžalama kod istoimenog slovenskog prvoligaša te u prijateljskom dvoboju stigli do pobjede rezultatom 3:2.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Varaždince je u vodstvo doveo Leon Belcar nakon osam minuta igre, a poravnao je Luka Topalović deset minuta kasnije. Do kraja poluvremena gosti su ponovno poveli pogotkom Noe Vugrineca.

Odmah početkom nastavka Varaždin je povećao na 3:1, a zabio je Niko Domjanić, dok je konačan rezultat postavio Said Duranović u 78. minuti susreta.

Podsjstimo, Varaždincima je ovo bila druga pripremna utakmica. Prije šest dana na domaćem su terenu poraženi od mostarskog Zrinjskog s 3:1.