Nova pobjeda Duje Ajdukovića na Challengeru u Francuskoj

Petar Jenjić • četvrtak, 06.07.2023.

Duje Ajduković uspješno je odradio osminu finala na Challengeru u francuskom Troyesu. U dva je seta, nakon nešto više od sat vremena igre, bio bolji od domaćeg predstavnika...

Još jednu pobjedu upisao je Duje Ajduković na Challengeru u francuskom Troyesu. U osmini finala bio je bolji od domaćeg predstavnika Mattea Martineaua.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Hrvatski tenisač je u prvom međusobnom dvoboju slavio sa 6:3, 6:2 nakon jednog sata i 12 minuta provedenih na terenu, u meču u kojem je dominirao gotovo cijelo vrijeme.

Uostalom, o tome govori i sam konačan rezultat. Ajduković je iskoristio čak pet od osam break prilika, dok je Martineau samo jednom uzeo servis protivniku.

Ajduković je tako nakon dva kola kvalifikacija sada stigao i do dvije pobjede u glavnom turniru. U četvrtfinalu ga čeka četvrti nositelj Terence Atmane s kojim isto do sada nije igrao.