Hrvati u Fortuni igraju važnu ulogu, Pandur dobar na golu, Halilović strijelac protiv Millwalla

Branimir Korać • nedjelja, 30.07.2023.

Fortuna Sittard odigrala je još jednu pripremnu utakmicu, svladala je Millwall s 2:1, a nastupila su sva trojica Hrvata...

Klubovi nastavljaju s pripremama za novu sezonu, a Fortuna Sittard za koju nastupaju i trojica Hrvata, upisala je pobjedu protiv Millwalla s 2:1.

Igraj na nizozemsku ligu na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Na gostovanju u Engleskoj Fortuna se našla u zaostatku u 25. minuti kada je Bradshaw pogodio za 1:0, a Ivor Pandur tu nije mogao puno napraviti.

U sudačkoj nadoknadi Alen Halilović nakon lijepog duplog pasa precizno je pogodio u suprotni kut i izjednačio na 1:1.

U drugom dijelu Tijjani Noslin je pogodio za preokret i pobjedu Fortune.

Ivor Pandur odigrao je cijelu utakmicu i početkom drugog dijela obranio kazneni udarac, Alen Halilović do 62. minute, a Stipe Radić ušao je umjesto njega.