Juranovićev Union Berlin visoko svladao Atalantu, nije pomogao pogodak Pašalića

Mihaela Bradovski • subota, 05.08.2023.

U pripremnoj utakmici u Berlinu domaći Union Berlin ugostio je Atalantu i upisao vrlo uvjerljivu pobjedu. Pogodak za goste postigao je Mario Pašalić...

Union Berlin potvrdio je kako je u ovom trenutku spremnija momčad od Atalante. To je i logično, Nijemci su ranije krenuli s pripremama, već sljedeći tjedan imaju prve službene susrete, a Atalanta još ima vremena.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Već u prvih pola sata Union Berlin je već imao 3:0 zahvaljujući golovima Laidounija, Behrensa i Fofane.

U 33. minuti Atalanta je smanjila zaostatak. Veliki posao obavio je Scalvini koji je u sredini pronašao Marija Pašalića, a on šalje loptu pod gredu.

No bilo je to sve što se tiče Atalantinih pogodaka. U drugom dijelu Fofana je još jednim pogotkom stavio točku na i.

U domaćem sastavu Josip Juranović odradio je prvih 45 minuta, a kod gostiju Pašalić je igrao do 56. minute.

Valja spomenuti i kako je Konyaspor odradio prijateljsku utakmicu protiv Ankaragucua i upisao je pobjedu 3:1. Strijelac prvog pogotka na susretu bio je Robert Murić.