Seattle Storm Ivane Dojkić vratio se starim navikama

Petar Jenjić • utorak, 08.08.2023.

Connecticut Sun odnio je pobjedu s gostovanja kod Seattle Storma za svoju treću u nizu. Kod domaćina nije nastupila Ivana Dojkić...

Seattle Storm na domaćem je terenu odigrao novu utakmicu u WNBA ligi. Protivnik je bio Connecticu Sun koji je upisao pobjedu rezultatom 81:69, svoju treću uzastopnu, a 21. ove sezone.

Igraj na utakmice WNBA na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Seattle je pao na omjer 7-21 i uz Indianu Fever ima najlošiji omjer u ligi. U posljednjih pet utakmica upisao je tri pobjede, ali danas je protivnik jednostavno bio bolji.

Gošće su drugu četvrtinu dobile s 29:14 i na poluvrijeme otišle sa 16 poena viška (50:34). Do kraja susreta domaćin je uspio tek malo smanjiti zaostatak.

U kadru Seattle bila je i Ivana Dojkić, no večeras ipak nije nastupila. Po 11 poena ubacile su Jewell Loyd i Sami Whitcomb.

Najbolja je u pobjedničkim redovima bila DeWanna Bonner s 21 poenom i osam skokova.