La Liga, 2. kolo, 18.08.2023, 19:30 h
Mallorca
Mallorca 0:1(0:0) Villarreal
Villarreal

Nakon poraza evo i pobjede Žute podmornice: Villarreal slavio na gostovanju kod Mallorce

Krešimir Milić • petak, 18.08.2023.

U prvom kolu La Lige poražena je Žuta podmornica na domaćem terenu od Betisa, a sad su na gostovanju došli do minimalne pobjede. Strijelac jedinog zgoditka na susretu bio je Gerard Moreno…

Teško je pao domaći poraz Villarrealu u 1. kolu La Lige protiv Betisa. Imali su više prilika, veći posjed, poništen gol zbog zaleđa i na kraju su poraženi s 2:1 golom u petoj minuti sudačke nadoknade.

Igraj na utakmice La Lige na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Brzo su odradili igrači Žute podmornice iskupljenje za domaći poraz i to slavljem na gostovanju kod Mallorce. Složili su nekoliko opasnih prilika pred vratima Predraga Rajkovića igrači Villarreala, a na kraju su slavili s minimalnih 1:0.

Jedini gol na susretu zabio je spretni Gerard Moreno u 62. minuti. Alex Baena je ubacio nakon kornera, a lopta se odbila od nekoliko igrača u petercu te je do nje stigao Moreno koji ju je spremio iza leđa Rajkovića za 1:0.

S ovom pobjedom Villarreal je trenutno na osmom mjestu prvenstvene ljestvice s tri boda. Mallorca je na 14. s jednim bodom nakon dva kola.>end>