Pavić i Bolleli u dva tijesna tie-breaka izborili četvrtfinale!

Petar Jenjić • srijeda, 23.08.2023.

Mate Pavić i Simone Bolleli izborili su četvrtfinale ATP turnira u Winston Salemu. U svom prvom meču na turniru slavili su protiv Francisca Cabrala i Rafaela Matosa...

Dobro je krenuo turnir u Winston Salemu i za Matu Pavića koji prvi puta igra u paru sa Simoneom Bolellijem. Na startu turnira upisali su pobjedu.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Za protivnike su imali već od ranije iskusnu kombinaciju Francisco Cabral/Rafael Matos koju su svladali u dva tie-breaka nakon jednog sata i 58 minuta provedenih na terenu.

U prvom setu Cabral i Matos spasili su dvije, a Bolelli i Pavić dvije break šanse. Talijansko-hrvatska kombinacija je u 13. igri spasila tri set lopte i iskoristila svoju drugu za ukupnih 10:8.

U drugom setu vidjeli smo po jedan break sa svake strane, a zatim ponovno izjednačeni tie-break iz kojeg su kao pobjednici izašli Bolelli i Pavić koji su slavili s 8:6.

Za polufinale će igrati protiv boljih iz dvoboja Ram/Salisbury - Lammons/Withrow.