Hrvatski veznjak krasnim golom u 93. minuti donio pobjedu Sepsiju

Mihaela Bradovski • utorak, 05.09.2023.

U posljednjem susretu osmog kola rumunjskog prvenstva Sepsi je ugostio UTA Arad i upisao pobjedu 1:0 golom Adnana Aganovića u 93. minuti...

U dramatičnoj završnici susreta osmog kola Sepsi je upisao pobjedu protiv UTA Arada s 1:0 i tako je i dalje jedina neporažena momčad rumunjskog prvenstva i sa samo dva primljena pogotka.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

S ova tri boda Sepsi je stigao do šestog mjesta sa šest bodova zaostatka i utakmicom manje od vodećeg FCSB-a.

Trenutak odluke dogodio se u 93. minuti kada je iz slobodnog udarca s 20-ak metara Adnan Aganović prebacio živi zid i pogodio u sam kut.

Aganović je ušao u igru u 29. minuti umjesto Balase, a Gabrijel Debeljuh u 60. minuti zamijenio je Rolanda Vargu. Kod gostiju Marko Stolnik odradio je cijelu utakmicu.