Supersport Prva NL, 4. kolo, 04.09.2023, 16:30 h
Dubrava 1:3 Dugopolje
Dugopolje

Dugopolje i s dva igrača manje do sva tri boda u gostima kod Dubrave

Mihaela Bradovski • ponedjeljak, 04.09.2023.

U posljednjem susretu četvrtog kola SuperSport Prve NL Dugopolje je u gostima s 3:1 slavilo protiv Dubrave iako je susret završilo s dva igrača manje...

Dubrava u Sigetu nije uspjela zaustaviti Dugopolje i nanijeti mu prvi ovosezonski poraz. Odigrali su gosti vrlo dobru utakmicu i u konačnici slavili s 3:1.

Igraj na utakmice SuperSport Prve NL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Dugopolje je u prvom poluvremenu došlo do dva gola prednosti nakon što su mrežu Tina Šarkanja pogađali Bruno Burčul i Bruno Zdunić.

U nastavku susreta Dubrava je pokušala doći do smanjenja zaostatka pa poravnanja i djelomično je u tom uspjela.

Smanjila je minus preko Luke Kekeza u 82. minuti, a prilika za potpuni povratak stigla je u samoj završnici kada je Dugopolje ostalo s dva igrača manje.

Druge žute kartone zaradili su braniči Luka Bradarić i Špiro Peričić, ali domaćin to nije iskoristio.

Dapače, u sudačkoj nadoknadi pobjegao je Ivan Šaranić, došao sam pred Šarkanja i s dva igrača manje osigurao pobjedu svojoj momčadi golom za 3:1.