Antonia Ružić poražena u osmini finala Ljubljane

Petar Jenjić • srijeda, 13.09.2023.

Antonia Ružić nije uspjela proći u četvrtfinale Challengera koji se igra u Ljubljani. Bolja je od nje nakon preokreta bila Zeynep Sonmez...

U meču osmine finala Challengera u Ljubljani poraz je upisala Antonia Ružić. Hrvatska tenisačica nije uspjela biti bolja od turske predstavnice Zeynep Sonmez koja je slavila u tri seta.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Hrvatska tenisačica odlično je krenula u meč i odmah je napravila dva breaka. Jedan je njena protivnica uspjela vratiti, ali više od toga nije išlo - Ružić je povela s 1:0 u setovima.

U drugom je odmah povela s 2:0, ali nije uspjela izdržati. Turska predstavnica do kraja seta ispustila je tek jedan gem te tako poravnala rezultat.

I u posljednjem setu bolje je odigrala Zeynep koja je s dva oduzeta servisa kompletirala preokret te stigla do pobjede nakon jednog sata i 43 minute igre.