Supersport Prva NL, 6. kolo, 15.09.2023, 16:30 h
Vukovar '91 3:0 Dugopolje
Dugopolje

Nema više neporaženih: Vukovar 1991 nastavio svoj niz i zaustavio Dugopolje

Branimir Korać • petak, 15.09.2023.

U susretu šestog kola SuperSport Prve NL Vukovar 1991 ugostio je Dugopolje i svladao ga s 3:0. Dugopolju je ovo prvi ovosezonski poraz dok Vukovarci nižu četvrtu uzastopnu pobjedu...

I posljednja momčad koja je odolijevala i nije imala nijedan poraz ove sezone u SuperSport Prvoj NL je zaustavljena. Dugopolje je doputovalo u Vukovar s tri pobjede i dva remija na kontu, a na ovom gostovanju poraženo je s 3:0.

Igraj na utakmice SuperSport Prve NL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Vukovarci su s druge strane potvrdili kako im forma raste i da su dva startna poraza prošlost. Nakon njih uslijedile su četiri uzastopne pobjede i u sasvim drugačijem raspoloženju nastavljaju sezonu.

Susret u Vukovaru odlučen je u posljednjih pola sata. U prvih sat vremena pogodaka nije bilo, a onda je Vukovar u dvije minute odmaknuo na 2:0.

U 61. minuti Törles Knöll još jednom je potvrdio koliko znači Vukovaru, a dvije minute kasnije na listi strijelaca pridružio mu se Vanja Pelko.

Dugopolje nije uspjelo smanjiti zaostatak, a kada je u sudačkoj nadoknadi Knöll svojim drugim pogotkom povisio na 3:0, priči je bio kraj.

S ova tri boda Vukovar se priključio vodećem dvojcu Šibeniku i Zrinskom te preskočio Dugopolje na ljestvici.