Rangersi slavili na gostovanju, Barišić nije ulazio u igru

Krešimir Milić • subota, 16.09.2023.

Završetkom reprezentativne stanke vratili su se Rangersi pobjedama nakon poraza od Celtica. Hrvatski reprezentativac Borna Barišić odgledao je pobjedu protiv St. Johnstonea s klupe…

Nakon poraza u Old Firmu od Celtica prije reprezentativne stanke i ispadanja iz kvalifikacija za Ligu prvaka od PSV-a trebala je Rangersima pobjeda, a ostvarili su je danas na gostovanju kod ST. Johnstonea.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Slavili su Rangersi s 2:0 u 5. kolu škotskog Premiershipa i približila se za bod Celticu na ljestvici. U vodstvo su stigli golom Danila u 16. minuti, a na 2:0 je povisio Matondo u 79. minuti.

Hrvatski reprezentativac Borna Barišić danas nije dobio minutažu i odgledao je susret s klupe.

Rangersi se nakon ove pobjede nalaze trenutno na trećem mjestu s devet bodova, dok je ST. Johnstone na posljednjem mjestu prvenstvene ljestvice s dva boda. U pet utakmica Rangersi su upisali tri pobjede i dva poraza, a ispred njih su s bodom više i utakmicom manje Celtic i Motherwell.