Liverpool preokretom slavio protiv LASK-a, Ljubičić zamijenjen u drugom poluvremenu

Krešimir Milić • četvrtak, 21.09.2023.

Austrijanci su imali minimalno vodstvo nakon prvog dijela, ali nisu ga uspjeli zadržati. Bivši napadač Hajduka Marin Ljubičić igrao je za LASK do 69. minute…

LASK – Liverpool 1:3

Dugo je austrijski LASK u Linzu držao vodstvo protiv Liverpool, ali u drugom dijelu gosti su došli do pobjede od 3:1.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Florian Flecker zabio je za vodstvo LASK-a u 14. minuti i imali su Austrijanci vodstvo sve do 56. minute. Tad je izjednačio Darwin Nunez s bijele točke na 1:1, a do preokreta ih dovodi Luis Diaz u 63. minuti. Konačnih 3:1 postavio je Mohamed Salah u 88. minuti.

Hrvatski napadač Marin Ljubičić igrao je za LASK do 69. minute.

Union SG – Toulouse 1:1

Drugi dvoboj skupine E Europske lige odigrali su remijem 1:1 Union SG i Toulouse.

Gosti su poveli iz jedanaesterca u trećoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela. Strijelac je bio Thijs Dallinga, a u drugom dijelu goste do izjednačenja dovodi Mohamed El Amine Amoura.

U skupini E vodeći je Liverpool trenutno dok po bod imaju Union i Toulouse, a LASK je posljednji bez bodova.