Panathinaikos slavio protiv Villarreala, Šimić nastupio u porazu Haife na gostovanju kod Rennesa

Krešimir Milić • četvrtak, 21.09.2023.

Grci su odigrali dobru utakmicu protiv Španjolaca i upisali pobjedu. Ovim porazom Villarreal je nastavio s lošom formom s kojom je ušao u sezonu…

Panathinaikos – Villarreal 2:0

Panathinaikos je slavio na domaćem terenu protiv Villarreala s 2:0. Neprepoznatljivo su odigrali Španjolci koji su imali tek četiri udarca na gol i jedan u okvir u ovoj utakmici.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Grke je u prvom poluvremenu u vodstvo doveo Fotis Ioannidis golom u 38. minuti, a konačni rezultat na 2:0 postavio je Andraž Šporara u 78. minuti.

Villarreal ove sezone u šest odigranih utakmica ima tek dvije pobjede i četiri poraza. S druge strane za Grke je ovo bio još jedan veliki skalp u europskim natjecanjima ove sezone nakon što su u 3. pretkolu Lige prvaka bili bolji od Marseillea.

Rennes – Maccabi Haifa 3:0

Rennes nije imao većih problema danas protiv Maccabi Haife protiv koje je slavio s 3:0.

Već u prvoj minuti trasirali su put prema pobjedi kad je Ludovic Blas zabio za 1:0. U 31. na 2:0 povisio je Adrien Truffet, a konačni rezultat 3:0 postavio je Bertug Yildrim u 55. minuti.

Za izraelsku momčad nastupio je hrvatski branič Lorenco Šimić koji je ušao u igru u 72. minuti.