Bešiktaš remizirao na gostovanju kod Club Bruggea, Rebić odgledao susret s klupe

HINA, Krešimir Milić • četvrtak, 21.09.2023.

Hrvatski nogometaš nije ulazio u igru u remiju. Remijem je završio i drugi susret skupine D između Lugana i Bodo/Glimta…

Club Brugge – Bešiktaš 1:1

U ogledu skupine D Konferencijske lige Club Brugge i Besiktas su odigrali 1:1, a hrvatski napadač Ante Rebić ostao je tijekom čitavog susreta na gostujućoj klupi za pričuve.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Domaćin je poveo u 77. minuti kada je suparničku mrežu zatresao Vanaken, dok je u 88. konačnih 1:1 postavio Tosun.

Rebić još nije od dolaska u Bešiktaš odradio utakmicu punoj minutaži, a upisao je dosad sedam nastupa.

Lugano – Bodo/Glimt 0:0

Nastavio se niz remija norveškog Bodo/Glimta i na gostovanju kod Lugana.

Neefikasne su bile obje momčadi u remiju koji je završio rezultatom 0:0.

Za Bodo/Glimt je ovo bio treći uzastopni remi, a prvi bez golova.