Bjeličin Trabzonspor prokockao dva gola prednosti i izgubio golom u 97. minuti

Branimir Korać • utorak, 26.09.2023.

U susretu šestog kola turskog prvenstva Trabzonspor je gostovao kod Hatayspora te je upisao poraz 3:2. Vodio je Trabzonspor do zadnjih 20 minuta, ali onda su domaćini napravili preokret...

Nikako Nenad Bjelica ne može biti zadovoljan nastupom svoje momčadi u gostima kod Hatayspora. Trabzonspor je vodio, igrao dobro, ali ipak je u konačnici posustao i popustio pred naletom domaćina.

Igraj na utakmice turskog prvenstva na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Gosti su bili bolji protivnik u prvom poluvremenu gdje su vodili golom Višće iz 44. minute.

Međutim nastavak je pripao domaćinu, posebno završnica susreta u kojoj je napravio totalni preokret.

U 62. minuti Onuachu je zabio za 2:0 Trabzonspora te se činilo da će gosti uzeti bodove, ali domaćin se nije složio s tim.

U 72. minuti Rigoberto Rivas pogodio je za 1:2, u 82. minuti Lamkel Ze poravnao je na 2:2, a pobjedu Hataysporu donio je Dele-Bashiru u 97. minuti.

Kod gostiju Filip Benković odigrao je cijelu utakmicu.