Antonia Ružić u dva seta do osmine finala turnira u Srbiji

Petar Jenjić • srijeda, 27.09.2023.

Antonia Ružić izborila je plasman u osminu finala turnira u Kursumlijskoj Banji. S dva puta po 6:2 bila je bolja od Ekaterine Makarove...

Plasman u osminu finala 40 tisuća dolara vrijednog turnira u Kursumlijskoj Banji izborila je Antonia Ružić koja je u drugom kolu igrala protiv Ekaterine Makarove iz Rusije.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

U njihovom prvom međusobnom dvoboju hrvatska tenisačica stigla je do pobjede s dva puta po 6:2 nakon jednog sata i 13 minuta provedenih na terenu.

Ružić je kroz cijeli meč imala devet break šansi, a iskoristila ih je čak sedam, naspram sedam prilika njene protivnice koja je uspješno iskoristila samo tri.

Za plasman u četvrtfinale igrat će protiv Cristine Dinu iz Rumunjske kojoj je početkom drugog seta predala druga hrvatska predstavnica Tena Lukas.