Neymar promašio kazneni udarac, Al Hilal ipak do pobjede za vrh ljestvice

Mihaela Bradovski • petak, 29.09.2023.

U posljednjem susretu audijskog prvenstva igranbom u petak, Al Hilal ugostio je Al Shabab i upisao je pobjedu s kojom je preuzeo vodeću poziciju na ljestvici...

Al Hilal nakon petka je vodeća momčad saudijskog prvenstva. Ugostio je Al Shabab i svladao ga s 2:0 u zanimljivom susretu koji je od početka išao u tom smjeru.

Igraj na utakmice SuperSport HNL-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Domaćina nije poremetio niti neiskorišteni kazneni udarac Neymara u 37. minuti kada je njegov pokušaj pročitao Korejac Seung-Gyu Kim.

Na odmoru je na semaforu bilo 0:0 i sve do 68. minuti domaćin je bezuspješno napadao i tražio pogodak.

Tada Neymar izvodi korner, lopta dolazi do Kalidoua Koulibalyja koji je šalje u mrežu.

Niti deset minuta kasnije i Aleksandar Mitrović upisuje se među strijelce za potvrdu pobjede domaćina.

Al Hilal tako uzima sva tri boda i ostaje jedina neporažena momčad u saudijskom prvenstvu ove sezone.