Sjajni Divković golom i asistencijom vodio Bröndby do gostujuće pobjede

Mihaela Bradovski • nedjelja, 01.10.2023.

Bröndby je u desetom kolu danske Superlige gostovao kod Hvidovrea i upisao je uvjerljivu pobjedu 3:0. Prvo ime gostiju bio je hrvatski internacionalac Marko Divković...

Nakon poraza u velikom dvoboju prošlog kola protiv Kopenhagena, Bröndby se brzo oporavio i upisao je pobjedu u gostima kod fenjeraša Hvidovrea.

Igraj na utakmice danskog prvenstva na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Jedina momčad koja još uvijek nema pobjede, nije imala previše šanse, gosti su odigrali vrlo dobru utakmicu i upisali su pobjedu bez previše problema.

Marko Divković odigrao je odličnu utakmicu i doveo je Bröndby u vodstvo u desetoj minuti, ali je odigrao i važnu ulogu kod drugog gola kada je asistirao Kvistgaardenu za 2:0.

U završnici susreta Yuito Suzuki je postavio konačnih 3:0.

Divković je igrao do 72. minute kada ga je zamijenio Kevin Mensah dok je Josip Radošević odradio cijelu utakmicu.