Jako dobar nastup Ivane Dojkić u visokoj pobjedi Virtus Bologne

Petar Jenjić • srijeda, 04.10.2023.

Ivana Dojkić odigrala je jako dobru utakmicu za Virtus Bolognu koja je pobjedom otvorila novu sezonu Eurolige. Bila je bolja od Polkowica, a dvoboj je prelomila u drugom poluvremenu...

Krenula je nova sezona Eurolige za košarkašice, a u prvoj utakmici sezone Virtus Bologna igrala je kod kuće protiv poljskih Polkowica te stigla do uvjerljive pobjede.

Igraj na košarkaške utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Talijanska momčad slavila je rezultatom 90:69 u dvoboju koji je prelomila u drugom poluvremenu. Nakon prvih 20 minuta vodila je "samo" šest razlike (45:39), da bi treću četvrtinu dobila s 31:19. Do kraja je još malo podebljala vodstvo.

Najbolja je kod domaće momčadi bila Cecilia Zandalisini s 23 poena i šest skokova, a odmah iza nje Ivana Dojkić s 19 poena (2/2 za dva, 4/6 za tricu, slobodna bacanja 3/4), tri skoka i četiri asistencije za 32 i pol minute na terenu.

Poljakinje je predvodila Brianna Fraser sa 16 koševa i šest skokova, a sljedeću utakmicu igraju kod kuće protiv USK Praga. Virtusu slijedi gostovanje kod mađarskog Gyora.