Loš dan za Prižmića, Slovak ga vrlo uvjerljivo svladao na startu turnira u Bratislavi

Mihaela Bradovski • utorak, 10.10.2023.

Hrvatski tenisač Dino Prižmić upisao je uvjerljiv poraz u prvom kolu Challengera u Bratislavi. Bez problema ga je svladao domaći tenisač Lukaš Klein...

Dino Prižmić nije imao svoj dan na startu turnira u Bratislavi. Prvi protivnik mu je bio Lukaš Klein koji je vrlo uvjerljivo slavio sa 6:0, 6:3.

Igraj na mečeve turnira u Bratislavi na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Ovo je drugi put da se ova dva protivnika sastaju u posljednja dva mjeseca, a u prvom susretu Prižmić je slavio sa 6:2, 7:6, međutim Slovak mu je sada uzvratio.

Od početka meča Prižmiću ništa nije išlo po planu, prvi set izgubio je sa 6:0, dva tri puta izgubio je svoj servis dok se na reternu nije uspio približiti Kleinu.

Bolji je bio početak drugog seta, ali samo do 3:3 nakon čega Prižmić više ne osvaja niti gem. Kod 4:3 Klein je došao do 0:40, napravio break i dovršio posao.

U cijelom meču Prižmić je imao samo jednu break loptu koju nije iskoristio.

Klein će u drugom kolu igrati protiv Liama Broadyja ili Otta Virtanena.