Celticsi ponovno svladali Sixerse, Lakersi bolji od Kingsa

Petar Jenjić • četvrtak, 12.10.2023.

Noćas su odigrane dvije predsezonske utakmice u NBA ligi. Boston Celticsi slavili su u gostima kod Philadelphia 76ersa, dok su Los Angeles Lakersi bili bolji od Sacramento Kingsa...

Boston Celticsi svladali su drugi put u zadnja četiri dana Philadelphia 76erse. Nakon pobjede na domaćem terenu 114:106, noćas su u gostima slavili rezultatom 112:101. To im je druga pobjeda u trećoj predsezonskoj utakmici, dok Sixersi ostaju na jednoj pobjedi.

Igraj na košarkaške utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Najbolji je u pobjedničkim redovima bio Payton Pritchard sa 17 poena, dok su po 15 koševa ubacili Svi Mihaljuk (šest skokova) i Sam Hauser.

Najučinkovitiji je kod Sixersa bio Kelly Oubre Jr. s 18 poena, Tyrese Maxey dodao je 17 koševa.

Do druge pobjede stigli su Los Angeles Lakersi koji su noćas slavili protiv Sacramento Kingsa rezultatom 109:101. Ključnim se pokazala treća četvrtina u kojoj su slavili s 39:28, a uoči zadnjih 12 minuta imali deset poena prednosti (89:87), Do kraja se gosti nisu približili.

Lakerse je predvodio D'Angelo Russell s 21 poenom i osam asistencija, dok je Gabe Vincent dodao 18 koševa.

De'Aaron Fox s 18 poena i pet asistencija te Harrison Barnes s 15 koševa predvodili su Kingse.