Duje Ajduković poražen na startu Challengera u Brestu

Petar Jenjić • utorak, 24.10.2023.

Duje Ajduković poražen je u meču prvog kola Challengera u Brestu. Bolji je od njega u tri seta bio mađarski tenisač Zsombor Piros...

Do pobjede na startu Challengera u Brestu nije uspio doći Duje Ajduković. Nakon uspješno odrađenih kvalifikacija, nije uspio proći i prvo kolo glavnog turnira.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Trenutno 182. tenisač svijeta poražen je od 121. na ATP ljestvici, Mađara Zsombora Pirosa. Nakon nešto manje od dva sata igre Piros je slavio sa 2:6, 6:2, 6:4 i u njihovom drugom međusobnom dvoboju stigao do druge pobjede.

Hrvatski predstavnik dobio je prvi set sa 6:2 s dva uzastopna breaka i bez dopuštene break šanse protivniku. Na isti način Mađar je uzvratio u drugom setu, s dva oduzeta servisa.

U odlučujućem setu vidjeli smo pet breakova, a s obzirom na to da su tri otišla na stranu Pirosa, Mađar je upisao pobjedu.