Domagoj Bradarić sa Salernitanom lako prošao dalje u Kupu

Petar Jenjić • utorak, 31.10.2023.

Salernitana je uspješno odradila utakmicu šesnaestine finala talijanskog Kupa, na domaćem terenu slavila je s 4:0 protiv Sampdorije. Domagoj Bradarić odigrao je cijelu utakmicu...

Do osmine finala stigao je Cremonese koji je s 2:1 nakon produžetaka bio bolji od Cittadelle. Nakon prvog poluvremena nije bilo pogodaka.

Igraj na talijanski Kup na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Cremonese je poveo u 48. preko Andree Bertolaccija, da bi Cittadella ostala s igračem manje pet minuta kasnije nakon isključenja Domenica Frarea.

Ipak, gosti su s desetoricom izborili produžetak nakon pogotka Alessija Vite u 83. minuti. Ipak, pobjedu domaćinu u zadnjim trenucima produžetaka donio je Massimo Coda.

Prolazak dalje izborila je Salernitana koja se lako obračunala sa Sampdorijom. Na domaćem terenu slavili su s visokih 4:0 protiv novog drugoligaša.

Poveo je preko Chukwubuikema Ikwuemesija u 28. minuti, a sljedeća dva pogotka postigao je Loum Tchaouna u 45. i 67. minuti. Pobjedu je četiri minute prije kraja potvrdio Jovane.

Domagoj Bradarić odigrao je svih 90 minuta za pobjedničku momčad koju sada čeka dvoboj s Juventusom.