Vodeni sportovi

Solaris tijesno poražen na gostovanju kod Barcelone

Petar Jenjić • četvrtak, 02.11.2023.

Vaterpolisti Barcelone su do druge pobjede u Eurokupu stigli protiv šibenskog Solarisa. Nakon 32 minute igre slavili su s 8:7...

I nakon trećeg kola Eurokupa, Solaris nema nijedan bod, a danas je došao blizu. Na gostovanju kod Barcelone poražen je s minimalnih 8:7, a katalonska momčad time je došla do druge pobjede.

Igraj na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Šibenčani su bolje krenuli u utakmicui poveli s 2:0, a zatim i s 4:1. Međutim, Barcelona se vraća, dolazi do preokreta i vodstva 6:5. Uoči zadnjih osam minuta Solaris je vodio sa 7:6.

Ipak, u posljednjoj četvrtini, domaćin je postigao dva pogotka, gosti su imali svoje šanse, no nisu ih iskoristili. Tako je Barcelona napravila velik korak prema sljedećoj fazi.

Pobjedničku ekipu predvodio je Marc Valls Ferrer s tri pogotka, dok je za Solaris četiri gola zabio Roko Pelicarić.