Marko Pervan donio bod Gloriji, kapetan Trebotić zbog ozljede napustio igru

Mihaela Bradovski • petak, 10.11.2023.

U drugoj rumunjskoj ligi na rasporedu su bili susreti 13. kola, a Gloria Biuzau s Hrvatima u prvih 11 remizirala je kod kuće protiv Ceahlaula 1:1...

Gloria Buzau propustila je priliku za skočiti do trećeg mjesta na ljestvici. Ugostila je Ceahlaul i morala se zadovoljiti remijem 1:1.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Nije dobro počelo za domaćine koji su već u prvom poluvremenu ostali bez dvojice bitnih igrača.

Prvo je u 29. minuti zbog ozljede igru napustio kapetan Dinko Trebotić, hrvatski internacionalac požalio se na ozljedu i prepustio je svoj mjesto Serbanu.

U završnici prvog dijela dosuđen je kazneni udarac za Gloriju koji u pogodak pretvara Marko Pervan.

U drugom dijelu gosti su se vratili u igru pogotkom Bogdana Forisza.