Carlos Alcaraz u dva seta nadigrao Andreja Rubljova

Petar Jenjić • srijeda, 15.11.2023.

Carlos Alcaraz upisao je pobjedu na završnom Mastersu u Torinu. U dva seta Španjolac je bio bolji od Rusa Andreja Rubljova...

Nakon poraza od Alexandera Zvereva, drugi tenisač svijeta, Španjolac Carlos Alcaraz, stigao je do svoje prve pobjede na završnom Mastersu koji se igra u Torinu.

Igraj na ATP Finals na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Za protivnika je imao Andreja Rubljova, koji je u prvom meču izgubio od Danila Medvjedeva. Rus je danas upisao novi poraz, a Alcaraz je slavio sa 7:5, 6:2 nakon jednog sata i 15 minuta igre.

Bio im je to drugi međusobni dvoboj i prva pobjeda Alcaraza kojeg u zadnjem kolu skupine B čeka meč protiv Medvjedeva. Rubljov će još igrati protiv Zvereva.

Jedini break u prvom setu vidjeli smo u 11. gemu, a napravio ga je španjolski tenisač koji je nakon toga mirno odservirao. U drugom setu napravio je dva breaka te stigao do pobjede. Protivniku nije dopustio nijednu break šansu tijekom cijelog meča.